دسته‌ها
اطلاعات کامپیوتر اینترنت

برای مدیریت پیج اینستاگرام چه کاری باید انجام داد؟

امروزه اینستاگرام یکی از بهترین فرصت ها برای ایجاد کسب و کار بهتر و افزایش درآمد می باشد. با توجه به این که در طی سال های اخیر به سبب فراگیری کرونا بسیاری از کسب و کار ها متضرر شدند و موجب تعطیلی آن ها شد، لذا همین موضوع باعث پی بردن بسیاری از کارفرما ها به اهمیت داشتن یک پیج کاری در اینستاگرام شد.

 

یکی از مشکلات  اکثر افراد این است که به دلیل نداشتن اطلاعات فنی و تخصصی در این زمینه، در مدیریت پیج اینستاگرام به مشکلات متعددی بر می خورند و نمی توانند فالور های زیادی برای پیج خود جذب کنند تا موجب افزایش میزان تعامل و همچنین درآمد آنها شود.

 

این موضوع اهمیت وجود یک فرد با دانش برای مدیریت پیج را نشان می دهد. برای افرادی که وقت کافی برای یادگیری فوت و فن های اینستاگرام را نداشته یا علاقه ای به انجام چنین کاری ندارند، یکی از بهترین روش ها برای افزایش میزان دنبال کننده ها، کمک از ادمین اینستاگرام حرفه ای می باشد.

 

برای مدیریت پیج اینستاگرام چه کار هایی باید انجام دهیم؟
کارهای مختلفی برای افزایش میزان فالوورهای پیج و همچنین تعامل آنها وجود دارد که در حالت کلی ریشه تمامی آن ها به تولید محتوای جذاب برای کاربران اینستاگرام ختم می شود. ادمین اینستاگرام برای مدیریت پیج باید به تکنیک ها و مهارت های متعددی تسلط داشته باشد که در توضیحات زیر به مهم ترین آن ها اشاره شده است.

 

مدیریت پیج اینستاگرام
• طراحی گرافیکی
یکی از مهارت هایی که هر ادمینی به جهت مدیریت پیج اینستاگرام به آن احتیاج دارد، طراحی گرافیکی و استفاده از نرم افزار های ادیت عکس می باشد. این مهارت به خصوص برای پیج هایی که به منظور توسعه و رونق کسب و کار فعالیت می کنند بسیار با اهمیت می باشد.

 

ادمین می تواند از طریق طراحی های گرافیکی لوگوی مناسب برای پروفایل پیج درست کند و از آنجایی که عکس پروفایل اولین تصویری است که توسط یک کاربر دیده می شود به همین خاطر تاثیر زیادی در دید اولیه آن دارد.

 

همچنین با طراحی گرافیکی می توان عکس های بسیار جذاب و کاربر پسندی در پیج منتشر کرد. تولید محتوای جذاب تاثیرات شگفت انگیزی در جذب فالوور، لایک و میزان تعامل پیج دارد.

 

• تولید محتوا به طور منظم
معیار دیگری که باید در زمان مدیریت پیج اینستاگرام به آن توجه زیادی داشت، انتشار پست و استوری در زمان های مناسب و به طور منظم می باشد. تولید محتوای پیج نباید بیش از حد زیاد و یا کم باشد زیرا این موضوع باعث ریزش فالوور ها خواهد شد. از طرف دیگر انتشار پست یا استوری به طور منظم در زمان های خاص می تواند موجب افزایش اعتبار پیج اینستاگرام شود. لذا داشتن یک ادمین اینستاگرام با انضباط و مدیریت زمان خوب می تواند تاثیر زیادی در افزایش اعتبار پیج داشته باشد.

 

• بررسی و آنالیز عملکرد دوره ای
ادمین اینستاگرام باید به صورت دوره ای عملکرد پیج را بررسی کند و تمامی نقاط ضعف و قوت را مشخص کرده و برنامه ریزی لازم برای ارتقای آنها را انجام دهد.

 

• استفاده از تکنیک های افزایش تعامل پیج
از مهم ترین موضوعاتی که به افزایش اعتبار پیج کمک بسیار زیادی می کند، میزان تعامل می باشد. برای مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به صبر و حوصله زیادی می باشد. ادمین اینستاگرام باید با تمامی الگوریتم های اینستا آشنایی داشته باشد و تمامی تکنیک های لازم در هشتگ گذاری، کپشن نویسی، ایجاد کمپین ها، مسابقات، تبلیغات مناسب را به کار گیرد.

 

• پاسخ به تمامی کامنت ها و دایرکت ها
ادمین باید تمامی کامنت ها و دایرکت های ارسالی را با صبر و حوصله پاسخ دهد. این موضوع موجب افزایش تعامل پیج می شود و تاثیر مستقیم در میزان دنبال کننده های پیج شما دارد.

 

• افزایش امنیت پیج
امنیت از حیاتی ترین مباحث برای مدیریت پیج اینستاگرام محسوب می شود. پیج های زیادی هستند که پس از تلاش و زحمات زیادی و جذب کاربران پس از مدتی به خاطر هک شدن، کنترل پیجشان را از دست می دهند و دیگر نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند. لذا از مهم ترین وظایف یک ادمین اینستاگرام ایجاد امنیت دو مرحله و قوی برای پیج است.

 

اینستاگرام
افزایش فالوور های پیج اینستاگرام در کمترین زمان
اگر دوست دارید تا پیج شما در کمترین زمان ممکن رشد داشته باشد و این موضوع به کسب و کار شما و رونق آن کمک کند، می توان به جای ماه ها تلاش برای یادگیری تکنیک ها و الگوریتم های مدیریت پیج اینستاگرام، از خدمات مدیریت پیج  وب سایت وبسکو برای رشد آن استفاده کنید.

 

به دلیل حساسیت الگوریتم های اینستاگرام، در صورت انجام کار های اشتباه و استفاده نادرست از تکنیک ها، ممکن است پیج با مشکلاتی روبرو شود و نتیجه معکوس روی دهد. لذا در صورت نداشتن تخصص و دانش در این زمینه بهتر است کار را به کاردان بسپارید و از افراد آگاه در این زمینه کمک بگیرید.

 

وب سایت وبسکو در زمینه سئو سایت، تولید محتوا، مدیریت پیج اینستاگرام، طراحی سایت اصفهان و … فعالیت گسترده ای دارند. شما می توانید با خرید پکیج های مدیریت پیج اینستاگرام از این وب سایت، خدمات متنوع و حرفه ای برای پیج خود دریافت کنید.

با خرید هر یک از پکیج ها خدماتی نظیر موارد زیر را دریافت می کنید. تعداد خدمات ارائه شده بسته به میزان هزینه پرداختی متفاوت خواهد بود.

 

• 13 الی 26 عدد پست تخصصی در رابطه با خدمات ارائه شده در پیج شما

• 30 الی 78 عدد استوری گرافیکی برای منتشر کردن در پیج

 

• تمامی پست های شما توسط طراح گرافیک ادیت و ویرایش می شوند و جلوه ای زیبا به پست ها و استوری ها داده می شود.

 

• استفاده از هشتگ های حرفه ای و مرتبط با نوع کسب و کار شما در پست ها و استوری به منظور جذب کاربران بیشتر در پیج و افزایش فالوور

 

• کپشن تمامی پست های پیج به صورت تخصصی نوشته می شوند.

• امنیت پیج توسط ادمین اینستاگرام افزایش یافته و تمامی نکات امنیتی برای پیج اعمال می شود.

 

• برای مناسبت های مختلف در طول سال مانند شب یلدا، عید نوروز و سایر روز های خاص استوری و پست های اختصاصی و مناسبتی منتشر می شود.

 

• یک ادمین منضبط و اختصاصی کنترل و مدیریت پیج اینستاگرام شما را بر عهده می گیرد و آن را رشد می دهد.